מי אנחנו ?

מיכל שוורץ - ייעוץ והכוונה ביטוח לאומי

מיכל מייסדת ומנהלת את מיכל שוורץ – ייעוץ והכוונה ביטוח לאומי.

מיכל רכשה את ניסיונה ומומחיותה בתחום מיצוי זכויות לאחר שעבדה במשך מספר שנים במוסד לביטוח לאומי, טיפלה בעשרות אלפי מקרים של מבוטחים שנפגעו בגופם ובנפשם כתוצאה מתאונות שונות ותוך כדי כך למדה את האסטרטגיה המתאימה להתנהלות מול המוסד לביטוח לאומי.

מתוך היותה עובדת המוסד בעצמה במהלך עבודתה מאז פרשה מהמוסד ניהלה מספר רב של מקרים מורכבים בהם לקוחותיה זכו לפיצויים גבוהים וכל זאת לאחר מאבק ללא פשרות למיצוי מלוא זכויות הלקוח והשגת הפיצוי המקסימלי.

כך פיתחה מיכל את מומחיותה לבחון כל מקרה דרך משקפיים נוספים במטרה לקבל מבט רחב של מצבים ומציאת פתרונות יצירתיים להם, מתוך חשיבה למנוע תקלות וקשיים בתוך הממסד הביורוקרטי.

"המטרה להגן על האינטרסים של הלקוח תוך מחשבה רחבה על כלל מרכיבי המקרה מאחורי העשייה שלי עומדת ההבנה כי הלקוח הוא העיקר, ומנקודה זו אני פועלת לעשות כל שביכולתי על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורו.

 הדרך המובילה להשגת המטרה לא פחות חשובה בעיני ובסלילת הדרך של העשייה, שלעתים יכולה להיות מסע ארוך ומפותל, לעולם לא אוותר על שלושת העקרונות המניעים אותי והם אמינות, שקיפות מלאה ומקצועיות חסרת פשרות."